muzikus.cz na

facebook twitter
přihlášení uživatele
přihlásit trvale na tomto počítači
vyhledávaní

ostatníRocková 12 na AZ Radiu

30.1.2006 | Autor: redakce | sekce: novinky

Rocková 12

Rocková 12

Kapely, které se snaží prosadit, mají další šanci dát o sobě vědět. Postaralo se o ni rockové rádio AZ a jeho soutěž Rocková 12. O co jde?

Jednou týdně, vždy v neděli v 18hodin, se ve vysílání AZ rádia utkají 3 kapely, které nabídnou posluchačům po třech skladbách. O jejich dalším osudu pak rozhodují samotní posluchači formou SMS po dobu 1 týdne (od neděle do neděle).
Jednotlivá postupová kola mají délku 4 týdny a vyhrávají ty skupiny, které během "svého" týdne nasbírají nejvíce hlasů. O první odměnu se stará samotné rádio tím, že do rotace zařadí 1 song od "výherce měsíce" a ten rotuje ve vysílání celý následující měsíc. Z takto odehraných songů vzejde koncem roku CD kompilace.
Další odměnou pro vítězné skupiny pak je koncert vítězů v klubu Masters Of Rock Cafe ve Zlíně. Na něm si vždy 3 po sobě jdoucí vítězové zahrají hezky naživo. Tyto koncerty jsou celkem 4 a další bonusem je fakt, že ta kapela, která přesvědčí, že to i naživo umí pořádně rozbalit, získá právo zahrát si na megafestivalu Masters Of Rock 2007!

Časy vysílání i soutěžní ukázky najdete na adrese www.azradio.cz.

Nezapomeňte si naladit v neděli v 18 hodin AZ Radio, třeba i po internetu na www.azradio.cz.
Online verze stránky: http://www.muzikus.cz/novinky/Rockova-12-na-AZ-Radiu~30~leden~2006/

Komentáře

celkový počet: 1

Jarda Kmoch  Rocková 12 pro rok 2007

     
 
 
&;

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.