muzikus.cz na

facebook twitter
přihlášení uživatele
přihlásit trvale na tomto počítači
vyhledávaní

ostatníRock Café zve na páteční "otvíračku" s Post-It, Imodium, Lety mimo a Posledním výstřelem

13.4.2011 | Autor: Ladislav Řehounek | sekce: novinky

Rock Café

Rock Café

Znovuzrekonstruovaný hudební sál pražského Rock Café sice zahájil zkušební provoz už v půlce prosince, ale teprve teď se chystá jeho oficiální otvíračka. V pátek 15. dubna, přesně dva roky poté, co radnice Prahy 1 nařídila zákaz hudebních produkcí, zde na koncertu s podtitulem 21. rok na zkoušku aneb znovu otevíráme vystoupí skupiny Post-It, Imodium, Lety mimo, Poslední výstřel a také polovina kapely Wohnout - Duo Egon.

"Po několika letech bojů s hlukem a šedou zónou, kdy byl klub Rock Café několikrát uzavřen a naposledy omezován opravou odhlučnění, která se z půl roku nakonec protáhla skoro na dva roky. Máme tu, konečně, opět zkušební provoz hudebního sálu! Je to velkým úspěchem, za který se sluší poděkovat novému vedení Prahy 1 pod vedením nového starosty p.Lomeckého. Věříme, že tomuto novému vedení se nakonec podaří dosáhnout kolaudačního souhlasu při dodržení původně slibovaných parametrů," uvádí ke znovuotevření sálu produkce Rock Café.

Příjemná je i zpráva, že vstupné na otvíračku bude zdarma. Dodejme, že program vypukne úderem 20. hodiny.

21. rok na zkoušku aneb znovu otevíráme, Praha - Rock Café, 15 . 4. 11
Online verze stránky: http://www.muzikus.cz/novinky/Rock-Cafe-zve-na-patecni-otviracku-zahraji-PostIt-Imodium-Lety-mimo-i-Posledni-vystrel~13~duben~2011/

Komentáře

celkový počet: 0

Buďte první...


 
 
 
&;

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.