muzikus.cz na

facebook twitter
přihlášení uživatele
přihlásit trvale na tomto počítači
vyhledávaní

ostatníRingo Starr píše autobiografii, rekapitulovat bude hudebně

2.5.2011 | Autor: Jan Kocur | sekce: novinky

Ringo Starr

Ringo Starr

foto: ringostarr.com

Ringo Starr byl vždy považován za nejméně talentovaného člena The Beatles, přesto má za sebou velezajímavý život plný nevšedních zážitků z hudebního průmyslu. Proto se lze jen těšit na jeho autobiografii, pro kterou však nezvolil formu knižní, ale ohlížet se bude prostřednictvím nového alba.

Ringo Starr vysvětlil své rozhodní v rozhovoru pro magazín Uncut: „Právě pracuji na desce o Liverpoolu. Bude o mě a Liverpoolu. Je to jako bych se rozhodl napsat mini autobiografie, ale místo psaní knihy dělám na desce. Dostal jsem nějaké nabídky na autobiografie, ale vždy chtějí vědět jen o těch osmi letech v The Beatles, ale to by zabralo tři alba, než bych se k tomu vůbec dostal.“

Ringo Starr se tak nebude ohlížet pouze za životní kapitolou, která je spojená s legendární liverpoolskou formací, ale bude se věnovat i městu samotnému. Doufejme, že genius loci Liverpoolu opět zafunguje a novinkové album, jehož jméno ani datum vydání zatím nebylo oznámeno, bude opravdu důstojnou vzpomínkou.
Online verze stránky: http://www.muzikus.cz/novinky/Ringo-Starr-pise-autobiografii-rekapitulovat-bude-hudebne~02~kveten~2011/

Komentáře

celkový počet: 0

Buďte první...


 
 
 
&;

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.