muzikus.cz na

facebook twitter
přihlášení uživatele
přihlásit trvale na tomto počítači
vyhledávaní

ostatníPoslechněte si: Prāta Vētra se spojili s frontmanem Travis a natočili píseň k ruské 3D pohádce

21.12.2012 | Autor: Ladislav Řehounek | sekce: novinky

Prāta Vētra

foto: pratavetra.lv

Lotyšská kapela Prāta Vētra, donedávna známá také pod názvem Brainstorm, nahrála ústřední píseň k anglické jazykové mutaci ruské 3D animované pohádky Sněhová královna (Снежная Королева, The Snow Queen), natočené na motivy stejnojmenného díla Hanse Christiana Andersena. Text k písni, která se jmenuje Flashlight, navíc napsal Fran Healy, frontman skotské kytarovky Travis, se kterým už kapela spolupracovala na jedné skladbě ze své předchozí desky Years and Seconds. Výsledek je ke slyšení na SoundCloudu.Připomeňme, že lotyšská kapela, která se na Západě proslavila po přelomu tisíciletí svými hity na čele s Mabe, se letos rozhodla zahodit název Brainstorm, pod kterým vydávala anglicky zpívaná alba a vystupovala za hranicemi své země, rozhodla se být pro všechny - stejně jako doma - Prāta Vētra. Především ale vydala nové album, které v lotyšštině vyšlo pod názvem Vēl viena klusā daba a v angličtině jako Another Still Life.
Online verze stránky: http://www.muzikus.cz/novinky/Prta-Vtra-se-spojili-s-frontmanem-Travis-a-natocili-pisen-k-ruske-3D-pohadce~21~prosinec~2012/

Komentáře

celkový počet: 0

Buďte první...


 
 
 
&;

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.