muzikus.cz na

facebook twitter
přihlášení uživatele
přihlásit trvale na tomto počítači
vyhledávaní

ostatníPříští rok přinese reunion Pulp: Britové potvrzeni pro dva festivaly

8.11.2010 | Autor: Ladislav Řehounek | sekce: novinky

Jarvis Cocker, Frequency 09

Jarvis Cocker, Frequency 09

foto: Filip Drábek

Další z řady reunionů potvrdila britská kapela Pulp. Pro příští rok má v plánu odehrát sérii několika koncertů, přičemž první z nich jsou potvrzeny pro španělský festival Primavera Sound a britský Wireless Festival.

Primavera Sound (reportáž z letošního ročníku zde)se uskuteční od 26. do 28. května v Barceloně a kromě Pulp jsou dále ohlášeni namátkou Ariel Pink, Blank Dogs nebo The Fiery Furnaces. Wireless festival pak bude probíhat po první tři červencové dny v Londýně, přičemž Pulp jsou prozatím jedinou potvrzenou kapelou.

Zda půjde o jednorázovou záležitost či zda se koncerty stanou podnětem k další činnosti, není v tuto chvíli známo. Pulp by nicméně vystoupit v sestavě čítající všechny původní členy - Nick Banks, Candida Doyle, Steve Mackey, Russell Senior, Mark Webber a samozřejmě zpěvák Jarvis Cocker.

Pulp ve své době patřili mezi přední zástupce britské kytarové scény. Naposledy spolu vystoupili v roce 2002, rok po vydání poslední desky We Love Life.
Online verze stránky: http://www.muzikus.cz/novinky/Pristi-rok-prinese-reunion-Pulp-Britove-potvrzeni-pro-dva-festivaly~08~listopad~2010/

Komentáře

celkový počet: 0

Buďte první...


 
 
 
&;

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.