muzikus.cz na

facebook twitter
přihlášení uživatele
přihlásit trvale na tomto počítači
vyhledávaní

ostatníPředprodej vstupenek na Pohodu 2006 začíná již v pondělí

7.12.2005 | Autor: Ladislav Řehounek | sekce: novinky

 fotogalerie

Vstupenky na Pohodu jdou do prodeje...

Vstupenky na Pohodu jdou do prodeje...

Bezesporu největší hudební festival na sousedním Slovensku, trenčínská Pohoda, vstupuje do svého jubilejního desátého ročníku. Ten vyvrcholí 14. a 15. červernce 06 opět v areálu trenčínského vojenského letiště.

Přestože jména headlinerů nechávají pořadatelé stále v utajení, bude již v pondělí 12. prosince zahájena předprodej vstupenek. Až do konce letošního roku budou vstupenky nabízeny za zvýhodněnou cenu 799 SK, prvních 2006 vstupenek prodaných po Novém roce za 899 SK a poté jejich cena stoupne na 999 SK. Tato cena bude platit až do konce května, kdy ceny vzrostou na konečnou částku.

V uplynulých letech se na pódiích Pohody vystřídala taková jména, jako Bomfunk MCs, Fun Lovin´Criminals, Stereo MCs, Cardigans, Moloko, Kosheen, Hooverphonic, nebo Chumbawamba. Letos pak byli hlavními hvězdami Garbage, Prodigy, Asian Dub Foundation a Omara Portuondo.

Více informací o možnostech předprodeje naleznete na www.pohodafestival.sk.
Online verze stránky: http://www.muzikus.cz/novinky/Predprodej-vstupenek-na-Pohodu-2006-zacina-jiz-v-pondeli~07~prosinec~2005/

Komentáře

celkový počet: 0

Buďte první...


 
 
 
&;

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.