muzikus.cz na

facebook twitter
přihlášení uživatele
přihlásit trvale na tomto počítači
vyhledávaní

ostatníPraha už příští týden podruhé přivítá Jamese Browna

26.10.2006 | Autoři: Barbora Machková, Barbora Machková | sekce: novinky

James Brown

James Brown

Legendární soulman James Brown navštívil Prahu před dvěma lety. Už v roce 2004 jste ve vyprodané T-Mobile aréně v davu mohli zaslechnout, že máme štěstí, protože Brown příště už nepřijede. A ono přece! James Brown vystoupí 4. listopadu v Praze.
Před dvěma lety se léčil z rakoviny prostaty. Tu naštěstí překonal a tak se obavy, že ho v Praze již neuvidíme, nevyplnily.
Soulová legenda - tímto titulem se může chlubit málokdo. Zpěváku Jamesi Brownovi, který v naší metropoli vystoupí začátkem listopadu podruhé, toto oslovení náleží. Za svůj třiasedmdesátiletý život sesbíral řadu ocenění a další převezme deset dní po pražském koncertě. Společně s Brownem budou 14. listopadu do Britské hudební síně slávy uvedeni Bon Jovi a Brian Wilson.

V Praze budou Brownovi stejně jako před dvěma lety předskakovat Gulo Čar a mladí Francois Pignon. Obě kapely budou mít nelehkou úlohu – předvést se tak, aby jejich koncert vedle energického Browna nepůsobil unaveně.

S Brownem vystoupí velký band s vokalistkami, konferenciérem a divoké tanečnice. Tanečník, hudebník a zpěvák Prahu už jednou nadchl, proto čekejme, že letos tomu nebude jinak.

Vstupenky za 490 korun již neseženete, ale ty od 690 výše jsou stále v prodeji.

James Brown, Praha - T-Mobile Arena, 4. listopad 06
Online verze stránky: http://www.muzikus.cz/novinky/Praha-uz-pristi-tyden-podruhe-privita-Jamese-Browna~26~rijen~2006/

Komentáře

celkový počet: 0

Buďte první...


 
 
 
&;

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.