přihlášení uživatele
přihlásit trvale na tomto počítači
vyhledávaní

ostatníPoslechněte si: Vánoční dárek od The xx? Demo nové písně...

26.12.2011 | Autor: Ladislav Řehounek | sekce: novinky

The xx, Bažant Pohoda 2010

The xx, Bažant Pohoda 2010

foto: Filip Drábek

Britská dream-popová kapela The xx se díky svému debutovému albu stala jednou z největších senzací předloňského roku. Zvlášť poté, co bylo oceněno sledovanou Mercury Prize, směřují k jeho chystanému nástupci velká očekávání.

Vánočním dárkem pro fanoušky je demoverze nové písně Open Eeyes, kterou kapela na Štědrý den zavěsila na YouTube. Žádné bližší podrobnosti k desce však stále nejsou známy. Prozatím se ví jen to, že by měla vyjít někdy v průběhu jara.


The xx - Open Eyes (Demo)

Po vydání má skupina v plánu turné, ze kterého jsou v tuto chvíli známy první tři zastávky. Na přelomu května a června The xx zahrají na festivalu Primavera Sound ve španělské Barceloně i její nové odnoži v portugalském Portu a začátkem července na gdyňském Open’er Festivalu v sousedním Polsku.
Online verze stránky: http://www.muzikus.cz/novinky/Poslechnete-si-Vanocni-darek-od-The-xx-Demo-nove-pisne~26~prosinec~2011/

Komentáře

celkový počet: 0

Buďte první...


 
 
 
&;

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.