muzikus.cz na

facebook twitter
přihlášení uživatele
přihlásit trvale na tomto počítači
vyhledávaní

ostatníPlease The Trees chystají novou desku, ukázky představí v Akropoli

3.12.2008 | Autor: redakce | sekce: novinky

Please the Trees

Please the Trees

foto: Radeq Brousil

Kapela Please the Trees připravuje v produkci Davida Boultera z Tindersticks (kteří mimochodem hrají dnes večer v Arše) své druhé album, jehož vydání je plánováno na příští rok. Některé z nových skladeb premiérově zazní 11. prosince na koncertu v pražském Paláci Akropolis.

Please the Trees vznikli v roce 2006 po setkání instrumentální táborské kapely Some Other Place a písničkáře Václava Havelky (selFbrush). Po ročním úsilí vydali koncem loňského roku debut Lion Prayer, kterým se etablovali mezi nejnadanější formace na tuzemské indie scéně. Pakliže se k vám doposud nedostal, budete si jej moci poslechnout v úterý 9. prosince od 19-ti hodin v pořadu CD nonstop na Radiu 1.

... a selFbrush?

Vedle Please The Trees pracuje písničkář Václav Havelka paralelně i na novém materiálu svého sólového projektu selFbrush. Na loňskou desku Three Names zřejmě ještě letos naváže novým třískladbovým EP ... For A New Mother, na kterém se spolupodílel také italský hudebník Mattia Coletti, který se selFbrush odehrál řadu společných koncertů.

Večer v Akropoli otevře spřízněná triphop-rocková kapela Veena, která zde zároveň pokřtí své první album Behind Sonic Glances.
Vstupenky na koncert jsou k dostání v předprodejních sítích Ticketpro a Ticketportal za 120 Kč (+ popl.), případně pak na místě za 140 Kč.

Please the Trees, Praha – Palác Akropolis, 11. 12. 08


>> Please The Trees - Wrong Along (youtube.com)
Online verze stránky: http://www.muzikus.cz/novinky/Please-The-Trees-chystaji-novou-desku-ukazky-predstavi-v-Akropoli~03~prosinec~2008/

Komentáře

celkový počet: 0

Buďte první...


 
 
 
&;

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.