muzikus.cz na

facebook twitter
přihlášení uživatele
přihlásit trvale na tomto počítači
vyhledávaní

ostatníPetr Kolář si k Vánocům nadělil kurs angličtiny a zakládá vlastní vesnici!

31.12.2011 | Autor: Ladislav Řehounek | sekce: novinky

VIDEO: Petr Kolář - Navzdory Hříchům


Rocker s duší romantika a několikanásobný Stříbrný Slavík Petr Kolář se bude učit anglicky! Exkluzivní informaci jako první přinesl zpravodajský portál iDnes.cz.

Hvězdného zpěváka k nenadálému rozhodnutí přivedla jazyková bariéra, na kterou narazil při natáčení své poslední desky. To probíhalo, jak se na pořádného rockera sluší a patří, v Americe.

„Moje dorozumívací schopnosti nebyly úplně takové, jak bych si představoval. Rozhodl jsem se tedy angličtinu výrazně zlepšit a myslím si, že jinak než delším pobytem v anglicky mluvící zemi to není možné,“ uvedl Kolář v interview pro iDnes.

Další plán Petra Koláře je však mnohem velkolepější. Zpěvák by totiž rád založil vlastní vesnici, která by se jmenovala Kolářov! S fanynkami se o myšlenku podělil na sociální síti Facebook a ty z ní byli doslova nadšeny.

„Parádní nápad!!! Jsem sbalená. Takže? Kde se ten ráj na zemi nachází? Za Tvým hlasem půjdu klidně na konec světa,“ těší se fanynka Petra. Také Edita má již sbaleno a je připravena se okamžitě přestěhovat: „Teď mastím na magistrát odhlásit trvalé bydliště a nahlásit novou adresu!!“

Řada fanynek rovnou přichází i s vlastními konstruktivními nápady. Vlasta by například byla ráda, kdyby jí Petr zpíval k probouzení a usínání, a Leňule by jej zvolila za starostu.

Tento článek byl součástí série Silvestr 2011
Online verze stránky: http://www.muzikus.cz/novinky/Petr-Kolar-si-k-Vanocum-nadelil-kurs-anglictiny-a-zaklada-vlastni-vesnici~31~prosinec~2011/

Komentáře

celkový počet: 0

Buďte první...


 
 
 
&;

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.