muzikus.cz na

facebook twitter
přihlášení uživatele
přihlásit trvale na tomto počítači
vyhledávaní

festivalyOkolo Třeboně slaví 20. jubileum; popřeje Vlasta Redl, Fleret i Sto zvířat

23.6.2011 | Autor: Ladislav Řehounek | sekce: novinky

Vlasta Redl

Vlasta Redl

Jubilejní dvacátý ročník čeká o nadcházejícím víkendu multikulturní festival Okolo Třeboně. Od pátku 24. do pondělka 27. června bude ve stejnojmenném jihočeském městě připraven hudební, divadelní, ale také bohatý doprovodný program.

Jedním z vrcholů akce má být speciální koncert písničkáře Vlasty Redla a jeho hostů, který se uskuteční v neděli večer na místním zámku.

Na tomtéž místě se během dvou předchozích dnů představí také Fleret s Jarmilou Šulákovou, Robert Křesťan & Druhá Tráva, Wabi Daněk, Nezmaři, Sto zvířat, Jananas, Debbi, Marek Ztracený, Tomáš Klus nebo Čoko voko.

V sobotu se hudební program bude odehrávat také na místním náměstí T. G. Masaryka, kde zahrají převážně začínající kapely a jako hosté pak folkaři Jarret.

Okolo Třeboně, Třeboň - různá místa, 24. - 27. 6. 11
Online verze stránky: http://www.muzikus.cz/novinky/Okolo-Trebone-slavi-20-jubileum-popreje-Vlasta-Redl-Fleret-i-Sto-zvirat~23~cerven~2011/

Komentáře

celkový počet: 0

Buďte první...


 
 
 
&;

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.