muzikus.cz na

facebook twitter
Muzikus.cz homepage

ostatníO koncerty Toma Waitse je velký zájem, zbývají poslední lístky

26.6.2008 | Autor: PR | sekce: novinky

Tom Waits

Tom Waits

foto: Anton Corbijn

Na tuzemské koncerty legendárního hudebníka Toma Waitse, který vystoupí 21. a 22. července v pražském Kongresovém centru, zbývají poslední volné vstupenky na druhý z termínů. Jde především o nevyzvednuté rezervace či dvojité rezervace přes webové stránky a internet.

V den zahájení předprodeje, 30. května, přišlo přes 2000 e-mailů s objednávkami a pro velký počet přihlášených zkolabovala webová stránka předprodejní sítě Ticketpro. „Omlouváme se všem, kteří měli problémy a doufáme, že se na všechny zájemce později dostalo,“ říká Borek Jiřík, zástupce pořadatelské agentury Charm Music. Zbývající volné vstupenky jsou nyní k dostání pouze přes on-line rezervaci a prodej na www.ticketpro.cz.

Mezi tím Tom Waits, který bude zpívat, hrát na kytaru a klavír, a jak praví rider „dělat vtípky“, potvrdil složení své doprovodné kapely, která přijede s těmito hudebníky: Vincent Henry – saxofon, Seth Ford Young – basa, Omar Torrez – kytara, Casey Waits – bicí a Patrick Warren – klávesy. „Hrají s neobyčejnou přesností a jsou to skuteční kouzelníci. Hraji s nimi písně, o které jsem se nikdy mimo studio nepokusil. Všichni jsou skvělí multiinstrumentalisté,“ říká o nich Waits.

Koncerty v Praze jsou jedinými vystoupeními ve střední Evropě. V současné době začíná Tom Waits americkou část turné koncerty v El Pasu, Phoenixu a dalších městech.

Tom Waits, Praha – Kongresové centrum, 21. a 22. 7. 08
Online verze stránky: http://www.muzikus.cz/novinky/O-koncerty-Toma-Waitse-je-velky-zajem-zbyvaji-posledni-listky~26~cerven~2008/

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.