muzikus.cz na

facebook twitter
přihlášení uživatele
přihlásit trvale na tomto počítači
vyhledávaní

ostatníNovinka The Killers se bude jmenovat Battle Born, podívejte se na trailer

8.6.2012 | Autor: Ladislav Řehounek | sekce: novinky

VIDEO: The Killers - Battle Born (trailer)


Po Muse se o slovo hlásí další velikáni světového alternativního popu, američtí The Killers. Stejně jako o den dříve jejich britští kolegové, také Brandon Flowers a spol. se rozhodli fanoušky překvapit krátkým trailerem zveřejněným na YouTube.

Z něj se dozvídáme dvě věci: název připravované novinky zní Battle Born a s vydáním se počítá ke konci letošního roku. Nechybí ani instrumentální audiostopa jakožto první návnada.

Battle Born bude první společnou nahrávkou The Killers od podzimu 2008, kdy jim vyšla deska Day & Age, celkově pak jejich čtvrtou v pořadí.

Ještě před vydáním alba se kapela představí v našem blízkém okolí, například na Frequency Festivalu v rakouském St. Pöltenu nebo Berlin Festivalu v německé metropoli.
Online verze stránky: http://www.muzikus.cz/novinky/Novinka-The-Killers-se-bude-jmenovat-Battle-Born-podivejte-se-na-trailer~08~cerven~2012/

Komentáře

celkový počet: 0

Buďte první...


 
 
 
&;

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.