přihlášení uživatele
přihlásit trvale na tomto počítači
vyhledávaní

ostatníNové album a film Flaming Lips

23.11.2001 | Autor: Ondřej Váša | sekce: novinky
Oklahomští Flaming Lips pracují na novém, zatím nepojmenovaném albu a současně připravují film, který by se s plánovanou aktivní kreativní účastí fanoušků měl objevit na DVD. Co se týče alba, v newyorském studiu Tarbox se kapela nachází už od února (průběžně), přičemž proces nahrávání kulminoval 7. a 8. listopadu. Album by mělo pokračovat ve šlépějích předešlého The Soft Bulletin, jen by měly více přijít ke slovu klávesy a kytara. Co se týče filmu, bude se jmenovat Xmas on Mars a vyjde o vánocích roku 2002. Scénář napsal a režie se chopil zpěvák Wayne Coyne, ostatní členové Flaming Lips, basista Michael Ivins a bubeník Steven Drozd si ve filmu pouze zahrají.
Kapela rovněž připravuje dokument The Flaming Lips Have Landed, který by měl vyjít na DVD. Kromě stopáže věnované kapele (režíroval čerstvý oklahomský bakalář Bradley Beesley) bude DVD obsahovat i videoklipy.


Online verze stránky: http://www.muzikus.cz/novinky/Nove-album-a-film-Flaming-Lips~23~listopad~2001/

Komentáře

celkový počet: 0

Buďte první...


 
 
 
&;

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.