muzikus.cz na

facebook twitter
přihlášení uživatele
přihlásit trvale na tomto počítači
vyhledávaní

ostatníNizozemští The Gathering koncem ledna v Praze a Bratislavě

1.1.2010 | Autor: redakce | sekce: novinky

The Gathering

The Gathering

Nizozemská kapela The Gathering si během svého působení prošla gothic-metalovým obdobím, aby po čase přiblížila k progresivnímu rocku. Dvacetiletému výročí jejího fungování bude po novém roce věnováno jubilejní turné, v jehož rámci se formace vrátí i do našich končin, aby vystoupila 28. ledna v pražském Abatonu a o dva dny později v bratislavském klubu Randal.

Prezentováno bude také nejnovější, v letošním roce vydané album The West Pole, jež je prvním počinem po odchodu zpěvačky Anneke, která se nyní věnuje sólové kariéře. Na nové desce premiérově představuje nová zpěvačka Silje Wergeland, která přinesla do The Gathering nový náboj.

Jako předskokané vystoupí na obou koncertech kapely Autumn a Dying Passion.

Vstupenky na pražský koncert stojí v předprodeji 550 Kč a na místě 590 Kč, na bratislavský v předprodeji € 22 a na místě € 24.

The Gathering, Praha – Abaton, 28. 1. 10
The Gathering, Bratislava (SK) – Randal, 30. 1. 10
Online verze stránky: http://www.muzikus.cz/novinky/Nizozemsti-The-Gathering-koncem-ledna-v-Praze-a-Bratislave~01~lede~2010/

Komentáře

celkový počet: 0

Buďte první...


 
 
 
&;

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.