muzikus.cz na

facebook twitter
přihlášení uživatele
přihlásit trvale na tomto počítači
vyhledávaní

ostatníNiceland na zítřejším koncertu představí nový klip

21.5.2008 | Autor: redakce | sekce: novinky

NiceLand

NiceLand

foto: Tálka/Sony BMG

Akustický koncert v pražském klubu Vertigo v Havelské ulici čeká zítra večer loňského vítěze soutěže Coca-Cola Popstar a letošního debutanta Michala Motyčku, známého pod pseudonymem Niceland.

Folk-popový písničkář nedávno představil album Little Black Book , které vzniklo pod producentským dohledem bývalého člena Support Lesbiens Jaromíra Helešice.

Nicelandův první videoklip, na který se můžete podívat už teď a který na zítřejším koncertu čeká symbolická dotočná, byl natočen ke skladbě Come On pod vedením režiséra Rista Sokolovskiho, který je známý hlavně díky spolupráci s hip-hopovými umělci.

„O prvním singlu a videoklipu jsme s Yardou Helešicem přemýšleli již během nahrávání. Volba nakonec padla na Come On, což je niterní záležitost s příběhem a gradací a podobně jsem si představoval i klip,“ říká Niceland.
Sokolovski k tomu dodává: „Neskrývám, že pro mě bylo natočení tohoto klipu zajímavou výzvou. Do této doby jsem točil totiž výhradně rapová videa.Málo kdy se vám do rukou dostane materiál, na kterém lze vystavět kvalitní scenář. V případě Michala nebylo co řešit. Prostřednictvím klipu jsem ho chtěl především představít, odpustil jsem si tedy experimentování s obrazem a střihem a soustředil jsem se na zachycení atmosféry, která k nám promlouvá z jeho desky.“

Vstupenky na koncert budou k dostání na místě za 150 Kč.

Niceland, Praha – Vertigo, 22. 5. 08
Online verze stránky: http://www.muzikus.cz/novinky/Niceland-na-zitrejsim-koncertu-predstavi-novy-klip~21~kveten~2008/

Komentáře

celkový počet: 0

Buďte první...


 
 
 
&;

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.