muzikus.cz na

facebook twitter
Muzikus.cz homepage

ostatníNěmecký projekt Apparat po dvou letech v Praze

22.9.2006 | Autor: redakce | sekce: novinky

Sascha Ring / Apparat

Sascha Ring / Apparat

V rámci projektu Music Infinity se v úterý v pražském Paláci Akropolis představí německý elektronický projekt Apparat.

Sascha Ring, aka Apparat se v průběhu několika let dokázal vyšplhat až na samou špičku světové elektronické hudby. Jako spoluzakladatel berlínského labelu Shitkatapult zde také v roce 2001 vydal své debutové album Multifunktionsebene. Téměř bez převratných technologických postupů, s přehledem a nezpochybnitelným talentem na něm vytváří pocity nabité kompozice, ve kterých není nouze o originalitu či nejedno hudební překvapení. Nabídka na příspěvek do legendárních John Peel Sessions a vydání dalšího, kritikou opět nadšeně přijatého, alba Duplex (2003) na sebe také nenechávají dlouho čekat.

Apparat ve své tvorbě až mistrovsky vyváženě propojuje syntetické plochy s přirozeným zvukem akustických nástrojů, monotónní taneční rytmy s nepředvídatelnými breakbeaty, melodické motivy s agresivním hlukovým běsněním a to vše za maximální asistence emocí. Letošním příspěvkem do Saschovy diskografie je EP s cestopisným nádechem Berlin.Montreal.Telaviv live (2006) a výsledek velmi plodné spolupráce s berlínskou kamarádkou a DJkou Ellen Allien - LP Orchestra of Bubbles (2006).

Vstupenky v předprodeji za 210 Kč, na místě pak za 250 Kč.

Apparat, Praha - Palác Akropolis, 26. září 06
Online verze stránky: http://www.muzikus.cz/novinky/Nemecky-projekt-Apparat-po-dvou-letech-v-Praze~22~zari~2006/

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.