přihlášení uživatele
přihlásit trvale na tomto počítači
vyhledávaní

ostatníNejvětší evropská předprodejní síť Eventim přichází do Česka

24.11.2009 | Autor: Ladislav Řehounek | sekce: novinky

Eventim

Eventim

Nejsilnějšími prodejci vstupenek na kulturní a sportovní akce jsou u nás v posledních letech sítě Ticketpro, Ticketportal a Ticketstream. Ty teď ovšem dostávají nového konkurenta, který se jistě bude snažit o čelní pozici ve svém oboru.

Na český trh totiž vstupuje předprodejní síť Eventim, která se od svého vzniku v roce 2000 stala ve svém oboru evropskou jedničkou. Prozatím nabídka její české pobočky není příliš bohatá, obdobně jako síť distribučních míst, v brzkých měsících se ale dá čekat jejich rozšíření.

Eventim byl založen v Německu a dnes působí již přibližně ve dvaceti zemích. Kromě toho drží majoritní majetkový podíl v několika promotérských agenturách, jako třeba FKP Scorpio, která stojí mimo jiné za festivaly Southside a Hurricane, nebo ARGO-Konzerte a Marek Lieberberg Konzertagentur Holding, které pořádají velké německé festivaly Rock am Ring a Rock im Park.
Online verze stránky: http://www.muzikus.cz/novinky/Nejvetsi-evropska-predprodejni-sit-Eventim-prichazi-do-Ceska~24~listopad~2009/

Komentáře

celkový počet: 0

Buďte první...


 
 
 
&;

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.