muzikus.cz na

facebook twitter
přihlášení uživatele
přihlásit trvale na tomto počítači
vyhledávaní

ostatníNechtěný hit?

23.5.2003 | Autor: Prokop Hnědka | sekce: novinky

Cave/Bargeld po česku

Cave/Bargeld po česku

foto: Jan Procházka/www.walkchocice.com

Na to, že nějakou píseň 'udělá' televizní (nebo rozhlasová) reklama jsme si už víceméně zvykli, ovšem aby se takovým prostředníkem stala televizní inscenace...

V uplynulých dvou týdnech se začalo hodně mluvit o skladbě Probuzení, která se objevila v závěrečných titulcích dvoudílného TV filmu Kobova garáž. Pomineme-li poněkud haluzoidní proces jejího vzniku, sešla se u jejího vzniku na první pohled vcelku nesourodá trojice Radim Hladík (autor hudby), Michal Hrůza (autor textu) a Honza Křížek - osvětlující informace však praví, že Hladík, nestor tuzemské rockové kytary, v minulosti produkoval kapely obou zainteresovaných frontmanů, tj. Ready Kirken a Walk Choc Ice.

Vzhledem k tomu, že dosud není jasné jestli se nahrávka nevšedního duetu Probuzení v blízké budoucnosti objeví na zvukových nosičích či alespoň v éteru, nenechte si ujít reprízu 2. části Kobovy garáže (na motivy románu Zdeňka Zapletala ) s podtitulem Bod tání v neděli 25. května na ČT2 od 12:00.

Online verze stránky: http://www.muzikus.cz/novinky/Nechteny-hit~23~kveten~2003/

Komentáře

celkový počet: 1

Renca  Probuzeni je moc povedena pisnicka

     
 
 
&;

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.