muzikus.cz na

facebook twitter
přihlášení uživatele
přihlásit trvale na tomto počítači
vyhledávaní

ostatníNazareth na českém turné, ale i v duetu s vítězkou České Miss Jitkou Válkovou

24.11.2011 | Autor: Ladislav Řehounek | sekce: novinky

Jitka Válková a Dan McCafferty (Nazareth)

Jitka Válková a Dan McCafferty (Nazareth)

foto: MME Mercury Music & Entertainment

Skotší hard-rockoví dinosauři Nazareth se po roce opět vracejí na turné napříč Českou republikou. Zahájeno bude 29. listopadu ve Velkém sále pražské Lucerny a potrvá bezmála dva týdny.

Atmosférou se od sebe jednotlivé koncerty budou pravděpodobně dosti lišit. Kapela totiž zavítá na jedné straně do velké ČEZ Areny v Ostravě, na druhé do malých kulturních domů v poněkud neobvyklých destinacích – v Solnici v okrese Rychnov nad Kněžnou a v Bezně poblíž Mladé Boleslavi.

Na další koncerty se budou moci těšit fanoušci v Ostravě, Brně a Havlíčkově Brodě, mezitím si kapela odskočí i do slovenské Bratislavy.

Nazareth na turné:

29/11 Praha, Lucerna
30/11 Solnice (okr. Rychnov nad Kněžnou), KD
02/12 Bratislava (SK), ŠH Pasienky
03/12 Ostrava, ČEZ Arena
04/12 Bezno (okr. Mladá Boleslav), KD
06/12 Brno, Semilasso
07/12 Havlíčkův Brod, KD

V souvislosti s Nazareth a Českem ovšem nejde o jedinou novinku. Největší hit kapely, píseň Love Hurts, se totiž nedávno dočkal nové verze, kterou frontman kapely Dan McCafferty natočil společně s – a teď pozor - vítězkou loňské České Miss Jitkou Válkovou. Ta se dala totiž na zpívání a v těchto dnech vydává desku nazvanou Země.
Online verze stránky: http://www.muzikus.cz/novinky/Nazareth-na-ceskem-turne-ale-i-v-duetu-s-vitezkou-Ceske-Miss-Jitkou-Valkovou~24~listopad~2011/

Komentáře

celkový počet: 0

Buďte první...


 
 
 
&;

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.