muzikus.cz na

facebook twitter
přihlášení uživatele
přihlásit trvale na tomto počítači
vyhledávaní

ostatníNatasha Khan zrežírovala epizodu ve filmu Madly

1.9.2015 | Autor: Zuzana Macháčková | sekce: novinky

Bat For Lashes

Bat For Lashes

foto: myspace.com/batforlashes


Éterická Natasha Khan (Bat For Lashes) se pouští do filmové režie. Loni natočila krátký snímek Under The Indigo Moon, v němž si odprezentovala část vlastní módní kolekce a se soundtrackem jí vypomohl Beck Hansen. Dalším jejím režisérským počinem bylo krátké rodinné drama Gotcha a letos už našlapuje k celovečernímu filmu jako jedna z šestice autorů, kteří vytvořili patnáctiminutové epizody antologie Madly o různých podobách lásky v šesti různých zemích. Natashina část I Do se odehrává ve Velké Británii a pojednává o myšlenkách nevěsty těsně před svatbou s mysteriózní zápletkou. Mezi režiséry filmu, který ještě zahrne povídky z Argentiny, Austrálie, USA, Japonska a Indie je také Gael García Bernal známý přinejmenším z klasiky Amores perros Alejandra Gonzáleze Iñárritu. Na trailer k Madly se můžete podívat tady.

Ani hudební tvorba Natashi Khan nezaostává, už 25. září jí vychází album s novým projektem Sexwitch, v němž se spojila s brightonskou psychedelickou indie kapelou TOY. Jejich spolupráce započala už původně íránskou písní The Bride.
Online verze stránky: http://www.muzikus.cz/novinky/Natasha-Khan-zrezirovala-epizodu-ve-filmu-Madly~01~zari~2015/

Komentáře

celkový počet: 0

Buďte první...


 
 
 
&;

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.