muzikus.cz na

facebook twitter
Muzikus.cz homepage

ostatníMohawk nabízí mp3 kapel z celého světa zdarma

15.1.2006 | Autor: Ladislav Řehounek | sekce: novinky

Mohawk Radio

Mohawk Radio

Dnes si dovolíme vám představit projekt Mohawk Radio. Především začínajícím rockovým a punkovým kapelám z celého světa dává prostor bezplatně prezentovat svou hudební tvorbu, kterou si mohou jejich fanoušci, ale také lidé hledající novou muziku bezplatně stahnout.

Návštěvníci stránek zde mají možnost vyhledávat kapely buď podle jejich názvu, nebo podle města, odkud pocházejí. Volně ke stažení zde naleznete mp3 kapel z celého světa. Přestože zde převládá punk, nestraní se provozovatelé dát prostor ani jiným žánrům: „Vše vyjma rapu, hip-hopu a dalšího netalentovaného svinstva,“ praví provozovatelé serveru v jeho charakteristice na MySpace o tom, co zde jeho návštěvníci naleznou.

Kromě downloadu Mohawk nabízí také dvě internetová rádia, jejichž posluchači uslyší pravidelně aktualizovaný výběr nově přidaných a oblíbených písní ze systému. Začínající kapely tak mají dobrou příležitost prezentovat svou hudbu před širokým spektrem hudebních fanoušků hledající novou muziku.

Surfovat můžete na www.mohawkradio.com, kde rovněž máte možnost zaregistrovat svou kapelu.
Online verze stránky: http://www.muzikus.cz/novinky/Mohawk-nabizi-mp3-kapel-z-celeho-sveta-zdarma~15~leden~2006/

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.