muzikus.cz na

facebook twitter
přihlášení uživatele
přihlásit trvale na tomto počítači
vyhledávaní

ostatníMoby přichystal luxusní edici alba Destroyed

19.10.2011 | Autor: Jan Kocur | sekce: novinky

Moby

Moby

foto: EMI

Mobyho poslední studiové album Destroyed příjemně překvapilo faktem, že i na desáté desce dokáže šestačtyřicetiletý Newyorčan držet vysokou kvalitu materiálu. O to lepší je zpráva, že se dočká své luxusní třídiskové edice. Deluxe Destroyed nabídne kromě původního alba také dříve nevydaný materiál v podobě osmi nových skladeb a alternativních verzí písní The Broken Places, Lie Down in Darkness a The Day, které se objevily již v tracklistingu Destroyed.

Třešničkou na dortu jsou 24stránkový booklet a DVD s bohatou nabídkou obrazového materiálu zachycujícího živý záznam z uplynulého turné, vybrané soutěžní fanouškovské videoklipy i trojice klipů ke skladbám Be the One, Sevastopol a Victoria Lucas, které natočil sám Moby.

Deluxe Destroyed vychází už 31. října. Ani v prosinci nebudou Mobyho fanoušci strádat, v přípravě je dvojsingl se skladbami The Right Thing a After, který se dočká digitálního vydání 12. prosince.
Online verze stránky: http://www.muzikus.cz/novinky/Moby-prichystal-luxusni-edici-alba-Destroyed~19~rijen~2011/

Komentáře

celkový počet: 2

karol  pseudoumelec
pseudonovinar  Re: pseudoumelec

     
 
 
&;

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.