muzikus.cz na

facebook twitter
přihlášení uživatele
přihlásit trvale na tomto počítači
vyhledávaní

ostatníLístky na koncert Kosheen jsou vyprodány

13.10.2009 | Autor: redakce | sekce: novinky

Kosheen

Kosheen

Britská electro-popová formace Kosheen se po více než roce do Česka vrátí do Česka a přesně za dva týdny, 27. října, vystoupí v pražském klubu SaSaZu. A podobně jako v minulosti se zdejší koncert může i tentokrát chlubit přívlastkem „vyprodaný“.

I když zatím stále ne definitivně. Podle pořadatelů zbývá v předprodejní síti Ticketpro několik posledních vstupenek kategorie VIP a na místě pak má být v prodeji ještě omezená série sta lístků v ceně 1200 Kč.

„Pokud máte políčeno i na další koncerty z nabídky klubu SaSaZu, rozhodně doporučujeme sledovat aktuální informace v předprodejní síti Ticketpro. Většina vstupenek se prodává v několika cenových kategoriích, kdy nejlevnější bývá většinou prvních 500 kusů, poté se cena zvyšuje,“ říká za pořadatele Petr Tajčman a dodává: „Aktuálně jsou stále ještě k dispozici lístky na premiérové vystoupení popové princezny Lily Allen, funkových matadorů Kool & The Gang a zasněných AIR, kteří ohlásili tour k novému albu Love 2. Nově jsou k dostání též lístky na vánoční dvojkoncert Dary Rolins.“

Kosheen, Praha – SaSaZu, 27. 10. 09
Online verze stránky: http://www.muzikus.cz/novinky/Listky-na-koncert-Kosheen-jsou-vyprodany~13~rijen~2009/

Komentáře

celkový počet: 0

Buďte první...


 
 
 
&;

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.