muzikus.cz na

facebook twitter
přihlášení uživatele
přihlásit trvale na tomto počítači
vyhledávaní

ostatníLetošní Live 8 už také na DVD

11.11.2005 | Autor: Ladislav Řehounek | sekce: novinky

Bob Geldof

Bob Geldof

Na evropský trh se tento týden dostal komplet čtyř DVD se záznamem charitativního koncertu Live 8, který se konal 2. července na devíti místech světa z iniciativy Boba Geldofa.

Disky obsahují kompletní záznamy koncertů v Londýně a ve Philadelphii, ovšem ostatní pódia se zde objevují jen v souvislosti s klíčovými interprety. Na jednom z disků pak naleznete dokument ze zákulisí londýnské šou, reunion legendárních Pink Floyd, kteří zde společně vystoupili po mnoha letech, či vystoupení islandské zpěvačky Björk v Tokiu.

Připomeňme jen, že celkově na Live 8 vystoupilo přes 150 hudebníků, mezi nimiž nechyběli U2, Paul McCartney, Madonna, Coldplay společně s frontmanem bývalých The Verve Richardem Ashcroftem, Annie Lennox, Elton John, Joss Stone, Keane, Robbie Williams, R.E.M., Scissor Sisters, Stereophonics, Sting, Duran Duran, Alicia Keys, Black-Eyed Peas, Dido společně s Youssou´n´Dourem, nebo Pet Shop Boys. V přímém přenosu pak akci sledovaly bezmála tři miliardy lidí.
Online verze stránky: http://www.muzikus.cz/novinky/Letosni-Live-8-uz-take-na-DVD~11~listopad~2005/

Komentáře

celkový počet: 3

Milan F  A co Live 8 France
Milan F  Oprava
Láďa  Re:

     
 
 
&;

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.