muzikus.cz na

facebook twitter
přihlášení uživatele
přihlásit trvale na tomto počítači
vyhledávaní

ostatníLe Monde se inspirovali u Radiohead

31.12.2008 | Autor: Ladislav Řehounek | sekce: novinky

Le Monde

Le Monde

foto: lemonde-music.cz

„No tak vstávej a pojď, nech odletět naši malou vzducholoď...“ Kdo by neznal tuto pěknou písničku R’n’B hvězd Le Monde? Dvojice, která se před časem umístila na krásném 64. místě v anketě Český Slavík, ale rozhodně neusíná na vavřínech.

Drsný rapper Derrick Wilson z amerického Houstonu a křehká zpěvačka Petra Hlávková, která před časem nahradila Alici Konečnou, totiž pracují na novém materiálu. Již za pár dnů na své stránky umístí zbrusu novou píseň, kterou si fanoušci budou moci zcela zdarma stáhnout. K podobnému kroku se v minulosti uchýlila řada hudebníků. Například skupina Radiohead v loňském roce nabídla ke stažení celé své album.

Podepsán pod novikou bude tradičně legendární producent Peter Fider, jenž se momentálně kromě Le Monde věnuje i novému materiálu „českých Spice Girls“ Holki, které se výborné formě dokázaly vrátit na diskotéková pódia.


>> Le Monde - Vzducholoď (youtube.com)


Tento článek byl součástí série Silvestr 2008
Online verze stránky: http://www.muzikus.cz/novinky/Le-Monde-se-inspirovali-u-Radiohead~31~prosinec~2008/

Komentáře

celkový počet: 0

Buďte první...


 
 
 
&;

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.