muzikus.cz na

facebook twitter
přihlášení uživatele
přihlásit trvale na tomto počítači
vyhledávaní

ostatníKupte e-knihu a vyhrajte vstupenky na Pražský výběr

29.11.2016 | Autor: redakce | sekce: novinky

Kupte e-knihu a vyhrajte vstupenky na Pražský výběr

Nově jsme v elektronické podobě vydali velice úspěšnou knihu Luboše Andršta: Jazz Rock Blues Volume I.
Knihu tak můžete mít kdykoli k dispozici na svém PC, tabletu nebo mobilu, a to co potřebujete (nebo i celou knihu) si můžete dle potřeby i sami vytisknout:
www.muzikus.cz/eshop/jazz-rock-blues-volume-i-277

Jazz Rock Blues Volume ITato publikace známého jazzového kytaristy je více lexikonem hudební teorie než školou pro začínající hudebníky. Lze zde najít velmi vyčerpávající znalosti hudební nauky. Současná hudba jakéhokoli hudebního žánru se již nemůže vyhýbat teorii. Při seriózní a profesionální hudební práci je nutné znát spoustu věcí, které přinášejí větší svobodu uměleckého vyjádření - totiž svobodu volby.

Pro ty, kteří si do 5. prosince 12:00 zakoupí elektronickou verzi této publikace nebo publikace Rocková kytara I, máme překvapení: budou zařazeni do slosování o 3x2 vstupenky na koncert Pražského výběru 7. 12. 2016 v O2 aréně.

Do slosování o vstupenky budou zařazeni i ti, kteří si koupí nebo koupili elektronickou verzi knihy Rocková kytara I.
www.muzikus.cz/eshop/rockova-kytara-i-272

Rocková kytara I


Online verze stránky: http://www.muzikus.cz/novinky/Kupte-eknihu-a-vyhrajte-vstupenky-na-Prazsky-vyber~29~listopad~2016/

Komentáře

celkový počet: 0

Buďte první...


 
 
 
&;

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.