muzikus.cz na

facebook twitter
přihlášení uživatele
přihlásit trvale na tomto počítači
vyhledávaní

ostatníKoncert Faithless již v úterý, supportují Love Gangsters

6.4.2007 | Autor: redakce | sekce: novinky

Faithless

Faithless

Už jen prodloužený velikonoční víkend a Faithless budou v Praze. Do české metropole zavítají po šestileté odmlce, aby v živé podobě představili své loňské comebackové album To All New Arrivals které vydali na sklonku loňského roku.

V návrat jedné z nejznámějších britských tanečních kapel posledních let přitom věřil málokdo: Sister Bliss, Rollo a Maxi Jazz ohlásili konec, odjeli poslední turné a vydali kompilaci největších hitů. Zřejmě potom ale vycítili, že stále mají co říct.
Právě probíhající turné bylo v březnu odstartováno sérií vyprodaných vystoupení po domovské Velké Británii, následně se potom přesunuli do Evropy.

Love Gangsters

Love Gangsters

Vystoupení, které v úterý proběhne v pražské T-Mobile Areně, sice neobohatí Skot Calvin Harris se svou kapelou, jehož si Faithless vybrali jako předskokana na část svého turné, ale prostor dostane skupina domácí – českobudějovičtí Love Gangsters. Ti nedávno vydali debutové album Viva Sicherheits nesoucí se v melodickém electro-pop-punkovém duchu. Ukázky z něj si můžete poslechnout třeba prostřednictvím MySpace.

Vstupenky v ceně 770 Kč jsou stále v předprodeji v sítích Ticketportal a Ticketpro.

Faithless, Praha – T-Mobile Arena, 10. 4. 07
Online verze stránky: http://www.muzikus.cz/novinky/Koncert-Faithless-jiz-v-utery-predskokany-budou-Love-Gangsters~06~duben~2007/

Komentáře

celkový počet: 0

Buďte první...


 
 
 
&;

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.