muzikus.cz na

facebook twitter
přihlášení uživatele
přihlásit trvale na tomto počítači
vyhledávaní

ostatníKapelu Laura a její tygři opět posílí Lenka Nová

8.9.2009 | Autor: PR | sekce: novinky

Lenka Nová (Laura a její tygři)

Lenka Nová (Laura a její tygři)

Koncertem 10. září ve znovuotevřeném pražském KC Vltavská se vrací po mateřské dovolené do sestavy kapely Laura a její tygři dlouholetá zpěvačka Lenka Nová. Kapela odehrála za více než rok v čistě pánské sestavě přes šedesát koncertů a v březnu pokřtila album Nejsou malý věci.

„Pro Lauru a Lenku Novou je to na Vltavské vlastně druhá premiéra. Když v roce 1995 vyhrála konkurz do kapely, její úplně první koncert proběhl právě v tomto sále,“ říká Karel Šůcha, kapelník Laury. S klubem Vltavská, kde se Lenka vrací do sestavy, pojí Lauru další vazba: „Vltavská, tenkrát klub Belmondo, býval naší domovskou scénou. 1. června na svátek Laury jsem se zde dokonce oženil a pak oslavil svoji svatbu. Poprvé a naposledy v její historii jsem v kapele nehrál, na baskytaru mě zastoupil Fredrik Janáček, dnešní člen -123 minut,“ doplňuje Šůcha.

Lenka Nová kromě péče o dítě stihla například nazpívat píseň na albu Michala Horáčka Ohrožený druh. Lenku budou moci slyšet a vidět diváci všech dalších letošních koncertů Laury – mimo jiné 12. září v Žatci, 30. září v Plzni, 9. října při Pražské klubové noci nebo na začátku prosince na severní Moravě.
Online verze stránky: http://www.muzikus.cz/novinky/Kapelu-Laura-a-jeji-tygri-opet-posili-Lenka-Nova~08~zari~2009/

Komentáře

celkový počet: 0

Buďte první...


 
 
 
&;

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.