muzikus.cz na

facebook twitter
přihlášení uživatele
přihlásit trvale na tomto počítači
vyhledávaní

ostatníJoey Jordison opouští Slipknot

13.12.2013 | Autor: Tomáš Babůrek | sekce: novinky

Slipknot

Slipknot

Dnes se na oficiálních stránkách kapely Slipknot objevila zpráva, že odchází bubeník Joey Jordison, který v kapele působil od samého počátku kariéry devítihlavé hydry.

Všem Maggots a fanouškům všude na světě,

s velkou bolestí, ale i s tichým respektem, oznamujeme, že Joey Jordison opouští z osobních důvodů kapelu Slipknot. Přejeme Joeymu jen to nejlepší v tom, co jej v budoucnu čeká. Chápeme, že spousta z vás bude chtít vědět, proč a jak k tomu došlo. Už brzo se vám pokusíme ozřejmit celou situaci, jak nejlépe to jen půjde. To, co nás drží i nadále pohromadě a pomáhá nám i nadále pokračovat v našich plánech, je láska k vám a hudba, kterou děláme. Konkrétně se jedná o album, které by mělo vyjít už příští rok. Doufáme, že to všichni pochopíte a přijmete. Ceníme si vaší neustále podpory, kterou budeme potřebovat během utváření následující fáze v budoucnosti Slipknot.

Děkujeme,

The 'Knot'


Lze zatím pouze spekulovat, co stojí za Jordisonovým rozhodnutím. Jednou z možností je vznik jeho nové kapely Scar the Martyr.
Online verze stránky: http://www.muzikus.cz/novinky/Joey-Jordison-opousti-Slipknot~13~prosinec~2013/

Komentáře

celkový počet: 0

Buďte první...


 
 
 
&;

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.