muzikus.cz na

facebook twitter
přihlášení uživatele
přihlásit trvale na tomto počítači
vyhledávaní

ostatníIva Frühlingová se vzdala sólové dráhy, debutuje s novou kapelou No Pan!c

28.10.2009 | Autor: redakce | sekce: novinky

No Pan!c

No Pan!c

foto: nopanic.cz

Zpěvačka Iva Frühlingová se dostala do povědomí díky svým albům Litvínov, Baby Doll a Strip Twist. Se sólovou dráhou teď ale – přinejmenším na nějaký čas – končí a hodlá se věnovat své nové kapele No Pan!c.

Kapelu založila společně se slovenským kytaristou a zpěvákem Peterem Boškou a českým bubeníkem a zpěvákem Václavem Polanským - muzikanty, se kterými spolupracovala už na svých předchozích projektech.

Hudební tvorba kapely podle promomateriálů „tepe srdcem poprocku“ a dala by se popsat jako „lehce stravitelná, avšak energicky plnohodnotná kytarová muzika, jejíž pilíře tvoří zpěvné melodie a úderné refrény.“

Vlastní názor si budete moci udělat hned 2. listopadu, kdy vyjde debutové album nazvané Doma nejlíp, na kterém bude Frühlingová – v minulosti proslulá hlavně francouzskými texty – zpívat v Češtině.

Kolekci, která obsáhne celkem 14 skladeb, No Pan!c vydají vlastním nákladem bez podpory vydavatelství: „Je to náš niterní projekt a moc nám na něm záleželo. A tak jsme se rozhodli desku vydat bez zásahu velké hudební společnosti. Bylo to sice po všech stránkách náročné, ale jsme na to album pyšní,“ vysvětluje Václav Polanský.
Online verze stránky: http://www.muzikus.cz/novinky/Iva-Fruhlingova-se-vzdala-solove-drahy-debutuje-s-novou-kapelou-No-Panic~28~rijen~2009/

Komentáře

celkový počet: 0

Buďte první...


 
 
 
&;

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.