muzikus.cz na

facebook twitter
přihlášení uživatele
přihlásit trvale na tomto počítači
vyhledávaní

ostatníIva Frühlingová pracuje na své druhé desce

7.11.2005 | Autor: Ladislav Řehounek | sekce: novinky

Iva Frühlingová

Iva Frühlingová

Zpěvačka Iva Frühlingová dokončuje své nové sólové album Baby Doll, které by se na trhu mělo objevit během následujících týdnů.

Kromě pro Ivu typické francouzštiny se na desce vůbec poprvé objeví také dvě česky zpívané písně. Právě francouzština Ivu provází již od čtrnácti let. Tehdy se přestěhovala do Francie, kde se nejprve stala úspěšnou fotomodelkou a později i zpěvačkou místní skupiny Tum Over. Krátce nato podepsala smlouvu s vydavatelstvím Virgin a vydala sólový debut Litvínov, díky němuž se o rok později dostala do povědomí i u nás.

Mimo příprav nové desky se Iva věnuje také bohulibým činnostem. Po boku slovenské zpěvačky Mishy a loňské finalistky soutěže Česko hledá SuperStar Martiny Balogové vystoupí 20. listopadu v pražském Lucerna Music Baru na benefičním koncertu pro Nadaci Terezy Maxové. Vstupenky v předprodeji v síti Ticketstream za 120 Kč + poplatky, nebo na místě za 160 Kč.

Tracklist nového alba Ivy Frühlingové Baby Doll:

Intro
Latinka
Une historie sans Fin
Harley Davidson
Virtuoses en Voltige
Baby Doll
Věřím
Skládám
Apár
Les P`tit Moursures
Ja mais
Ta moje
Online verze stránky: http://www.muzikus.cz/novinky/Iva-Fruhlingova-pracuje-na-sve-druhe-desce~07~listopad~2005/

Komentáře

celkový počet: 0

Buďte první...


 
 
 
&;

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.