muzikus.cz na

facebook twitter
přihlášení uživatele
přihlásit trvale na tomto počítači
vyhledávaní

ostatníIndies Scope Records spustí vlastní digitální obchod

8.2.2007 | Autor: Ladislav Řehounek | sekce: novinky

NIL: The River Spring

NIL: The River Spring

Na sklonku loňského roku se vydavatelství Indies Recods rozdělilo na tři samostatné labely. Jedním z nich je Indies Scope Records, který 15. února spustí vlastní obchod s digitální hudbou své produkce.

Oproti stávajícím tuzemským obchodům i-Legalne a Allmusic, které skladby nabízí ve windowsovském formátu wma, zde budou jednotlivé písně i celá alba v prodeji výhradně v univerzálním formátu mp3 v bitrate 256 kb/s.

„Cena skladeb ve formátu mp3 bude nejnižší ze všech našich současných digitálních webshopů. Snažíme se zpřístupnit námi vydávanou hudbu za příznivé ceny, tak aby byli přístupné i co nejširšímu počtu uživatelů,“ uvedl za vydavatelství jeho mluvčí Přemysl Štěpánek.

Z aktuálních titulů bude digitálně v prodeji například album Singalana skupiny Yellow Sisters, které vyšlo 1. února, deska The River Spring skupiny Nil, jež vyjde 23. února, či novinka Auris formace Tara Fuki, která vyjde 1. března.

V současnosti Indies Scope Records na stránkách chystaného webu nabízí jako ochutnávku své produkce k volnému stažení kompilaci vytvořenou k loňskému ročníku festivalu ColourScope se skladbami Glena Hansarda, Tomáše Kočka a kapel Terne Čhave, Benedikta, Jarret, Koňaboj a Dick O‘Brass.
Online verze stránky: http://www.muzikus.cz/novinky/Indies-Scope-Records-spusti-vlastni-digitalni-obchod~08~unor~2007/

Komentáře

celkový počet: 0

Buďte první...


 
 
 
&;

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.