muzikus.cz na

facebook twitter
přihlášení uživatele
přihlásit trvale na tomto počítači
vyhledávaní

ostatníIn Extremo vystoupí 21. listopadu ve Zlíně, představí novou desku

15.11.2013 | Autor: Radek Brázdil | sekce: novinky

In Extremo

foto: Radek Brázdil

Berlínská folk metalová kapela In Extremo, kombinující středověkou hudbu společně s rockovou, se již 21. listopadu představí ve Zlíně. Projekt Michaela Rheina, který vznikl v roce 1995 spojením dvou samostatných, žánrově odlišných hudebních skupin a který se za osmnáct let své existence stal stálicí v žánru, tam představí svou desátou studiovou desku s názvem Kunstraub.

Album Kunstraub vyšlo na konci září, v rámci turné se tak bude jednat o první příležitost slyšet nové skladby naživo. Těšit se můžeme jednak na vlastní skladby kapely, které jsou převážně v němčině, ale také na staré, zhudebněné balady, zpívané například španělsky, norsky, hebrejsky či švédsky. Inspiraci In Extremo hledali vedle středověkých písemností mimo jiné také třeba u Francoise Villona či Johanna Wolfganga Goetheho.

In Extremo mají pevnou fanouškovskou základnu u nás i ve světě. Masters of Rock Cafe ve Zlíně rozezvučí niněra, dudy, harfa a další dobové nástroje již příští čtvrtek. Lístky jsou v předprodeji v sítích Ticketpro a Ticketart za cenu 590 Kč.

In Extremo, Zlín – Masters of Rock Cafe, 21. 11. 13
Online verze stránky: http://www.muzikus.cz/novinky/In-Extremo-vystoupi-21-listopadu-ve-Zline-predstavi-novou-desku~15~listopad~2013/

Komentáře

celkový počet: 0

Buďte první...


 
 
 
&;

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.