muzikus.cz na

facebook twitter
přihlášení uživatele
přihlásit trvale na tomto počítači
vyhledávaní

ostatníHudba online: od Underworld a Finger Lickin'

14.12.2005 | Autor: Ivana Veselková | sekce: novinky

Underworld

Underworld

I když u nás v České republice není nakupování přes internet ani zdaleka běžným jevem, ve Velké Británii je tomu již zcela jinak. Nakupovat z domova přes síť můžete zcela vše, hudbu nevyjímaje.

Internetovou cestou se v poslední době vydala například legendární britská dvojka Underworld. Pouze na jejich internetových stránkách si totiž za poplatek 5 Liber můžete stáhnout zatím poslední počiny, které vyšly z jejich hudební dílny. Jedná se o dva zhruba půlhodinové mixy nazvané Lovely Broken Thing a Pizza for Eggs. První jmenovaný obsahuje sedm a druhý jmenovaný šest zbrusu nových skladeb zkomponovaných tímto nestárnoucím duem. Spolu s oběma skladbami si za uvedený poplatek můžete stáhnout i doprovodné fotografie, kterých je u mixu Pizza for Eggs úctyhodných 444.

Další, kdo na rozhodl distribuovat hudbu po webu, je známý britský label Finger Lickin'. Stránky virtuálního obchodu budou spuštěny v lednu příštího roku a kromě placeného stahování hudby budou umožňovat i nákup tradičních vinylových desek či CD. Za poplatek necelých 10 liber si budete moci stáhnout deset libovolných hudebních kousků a dostanete exkluzivní CD s mixem od jednoho z DJů, kteří na téhle značce působí. Otevřením internetového obchodu chtějí zástupci labelu vyjít vstříc svým fanouškům a nabídnout jim za rozumnou cenu hudební materiál, jaký nikde jinde neseženou. V neposlední řadě si pak od tohoto kroku, který zvýší dostupnost jejich hudby, slibují rapidní zvýšení prodeje.
Online verze stránky: http://www.muzikus.cz/novinky/Hudba-online-od-underworld-a-finger-lickin~14~prosinec~2005/

Komentáře

celkový počet: 0

Buďte první...


 
 
 
&;

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.