muzikus.cz na

facebook twitter
přihlášení uživatele
přihlásit trvale na tomto počítači
vyhledávaní

ostatníHapka a Horáček budou mít premiéru na internetu

1.11.2006 | Autor: redakce | sekce: novinky

Petr Hapka a Michal Horáček

Petr Hapka a Michal Horáček

foto: michalhoracek.cz

Nové album Strážce plamene z dílny autorské dvojice Petr Hapka a Michal Horáček bude týden před svým vydáním na klasickém CD v prodeji prostřednictvím internetového download portálu i-legalne.cz.
Z něj si budou moci zájemci stáhnout celé album či jednotlivé písničky již 14. listopadu, kdy zároveň proběhne spuštění plné verze prvního tuzemského obchodu s digitální hudbou.

„Naším zájmem samozřejmě je, aby se naše hudba dostala k co největšímu počtu posluchačů. Lidé z i-legalne.cz přišli s tímto projektem jako první, a proto jsme se s nimi rozhodli spojit. Z mého pohledu je to ohromně zajímavá a zábavná věc, kterou je určitě potřeba podporovat. Jde o nejmodernější způsob prezentace a prodeje hudby, který je navíc výhodný pro všechny strany. Všude ve světě už distribuce přes internet slaví velké úspěchy. A já bych si samozřejmě moc přál, aby se to povedlo i u nás, protože by to bylo dobře pro hudbu jako takovou,“ říká textař Michal Horáček.
Online verze stránky: http://www.muzikus.cz/novinky/Hapka-a-Horacek-budou-mit-premieru-na-internetu~01~listopad~2006/

Komentáře

celkový počet: 0

Buďte první...


 
 
 
&;

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.