přihlášení uživatele
přihlásit trvale na tomto počítači
vyhledávaní

ostatníGregory Finn ve středu pokřtí debut svého projektu Republic of Two

10.1.2011 | Autor: Ladislav Řehounek | sekce: novinky

Republic of Two

Republic of Two

O tom, že kapela Southpaw na březen ohlásila svůj poslední koncert, jsme psali minulý týden. Její frontman Gregory Finn se ale věnuje také jiným projektům, z nich momentálně ve středu zájmu stojí hlavně Republic of Two. V říjnu mu vyšlo debutové album Raising the Flag, které bude pokřtěno tuto středu na koncertu v pražském Paláci Akropolis.

Folktronický projekt Gregory tvoří společně s Mikolášem Růžičkou, s nímž se před časem setkal také v multimediálním projektu Ghostmother. Slovy vydavatelství Indies MG Records jejich debutové album „reaguje na dnešní přehlušený svět plný agrese, hudebních trendů a retro kolotočů. Převážně jemné skladby jen v akustickém hávu (dvě akustiky, basa, cello a zpěvy) jsou nasáklé skandinávskou lehkostí stejně tak jako britskou melodičností.“

Jako ukázku si ze stránek  vydavatelství můžete volně stáhnout skladbu The Fish & The Boy, jednu z celkových dvanácti, které se na albu objevují.

Ústřední dvojici na středečním křtu doprovodí basista Štepán Růžička a cellistka Terezie Kovalová, speciálními hosty pak mají být Jan P. Muchow  a Kateřina Vinterová z The Ecstasy of Saint Theresa a Selfbrush. Vstupenky jsou k dostání v předprodeji za 150 Kč, na místě potom za 180 Kč.

Republic of Two, Praha – Palác Akropolis, 12. 1. 11
Online verze stránky: http://www.muzikus.cz/novinky/Gregory-Finn-ve-stredu-pokrti-debut-sveho-projektu-Republic-of-Two~10~leden~2011/

Komentáře

celkový počet: 0

Buďte první...


 
 
 
&;

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.