muzikus.cz na

facebook twitter
přihlášení uživatele
přihlásit trvale na tomto počítači
vyhledávaní

ostatníGreen Day se vrací nejen do Prahy, ale i ke kořenům

2.4.2010 | Autor: Jan Kocur | sekce: novinky

Green Day

Green Day

Poslední dny přinášejí českým fanouškům Green Day jen samou radost. Nejenže se populární trojice v rámci svého evropského turné zastaví i v Praze, jejich příznivci se už pomalu mohou začít těšit na nové album. Skupina na něm totiž už pilně pracuje. První detaily o nástupci veleúspěšného 21st Century Breakdown prozradil zpěvák Billie Joe Armstrong, podle něhož nahrála skupina první demosnímky při probíhajícím turné.

Green Day využili společných chvil k tomu, aby se sešli v jednom hotelovém pokoji, jamovali a mimoděk tvořili nové skladby. Armstrong to označil za jakýsi návrat do počátků fungování skupiny, kdy se jejich písně rodily právě takto. Zároveň dodal, že je příliš brzy na to říci, jakým směrem se bude deska ubírat, samozřejmě zatím není známý název, ani datum vydání alba. Prozatím se tedy vyplatí těšit se na červnový koncert na pražském Výstavišti.
Online verze stránky: http://www.muzikus.cz/novinky/Green-Day-se-vraci-nejen-do-Prahy-ale-i-ke-korenum~02~duben~2010/

Komentáře

celkový počet: 0

Buďte první...


 
 
 
&;

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.