muzikus.cz na

facebook twitter
přihlášení uživatele
přihlásit trvale na tomto počítači
vyhledávaní

ostatníGZA do Prahy zítra nepřijede, turné se přesouvá

3.6.2008 | Autor: redakce | sekce: novinky

GZA

GZA

Rapper GZA, známý také coby člen kultovního hip-hopového uskupení Wu-Tang Clan, nevyrazil na své evropské turné a tím pádem se ruší i jeho avizovaný zítřejší koncert v pražském Lucerna Music Baru. Důvody prý nejsou známy českým pořadatelům ani holandské agentuře 1st Priority, která termíny bookovala.

„Ještě v pátek 30.5. se management ujišťuje, že záloha za koncert v Praze,“ uvádí organizátoři ve svém prohlášení. Záhy na to se ale zjistilo, že podle rozpisu koncertů na MySpace GZA v den avizovaného pražského koncertu vystupuje v New Yorku. „Blbost... Ale ověřím,“ reagoval prý na dotaz organizátorů booker turné.

„Když v noci neblikne na mobilu uklidňující SMS, neblikne tam ani ráno a odpoledne přijde jen "Řeším to.", začíná to lehce smrdět. Když v sobotu v noci dostávám přeposlané "oficiální vyjádření pořádající agentury" bez obvyklých diplomatických PR kudrlinek aka SMS: "GZA turné se překládá na Listopad", říkám si, že někdo asi neměl lézt na to sluníčko,“ dodávají s omluvou pořadatelé.

Hip-hopovým fanouškům tak nezbývá než doufat, že podobný osud nepotká i festival Indoor Hip Hop Jam, v jehož rámci se má 10. července v pražské Incheba Areně představit Wu-Tang Clan v celé sestavě.
Online verze stránky: http://www.muzikus.cz/novinky/GZA-do-Prahy-zitra-neprijede-turne-se-presouva~03~cerven~2008/

Komentáře

celkový počet: 0

Buďte první...


 
 
 
&;

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.