muzikus.cz na

facebook twitter
přihlášení uživatele
přihlásit trvale na tomto počítači
vyhledávaní

ostatníFuture line zítra s Markem Dusilem a Vaškem Havelkou

23.1.2006 | Autor: Ladislav Řehounek | sekce: novinky

Vašek Havelka

Vašek Havelka

foto: selfbrush.com

V rámci projektu Future Line, jehož cílem je představit široké veřejnosti méně známé, ale o to zajímavější kapely a projekty, se v pražském Paláci Akropolis zítra představí písničkář Vašek Havelka a také formace Marek Dusil a Moje kapela.

Vašek Havelka se v poslední době věnuje jednak skupině Selfbrush, jejíž jádro tvoří spolu s kytaristou Maťo Mišíkem, ale také připravuje nové sólové album. V Akropoli by však měly zaznít především skladby z repertoáru jeho současné skupiny a zejména pak z poslední desky Ghost of a Handshake, to vše navíc pouze za doprovodu akustické kytary.

Jméno Marka Dusila možná nebudete znát, ale určitě slyšeli jeho sestru Lenku. Ano, mají to v krvi. Tentokrát se však Marek bude snažit přesvědčit o tom, že není pouhým bratrem známé sestry a zazpívá společně s „jeho“ folkrockovou Mojí kapelou.

Vašek Havelka (Selfbrush) + Marek Dusil a Moje Kapela, Praha – Palác Akropolis, 24. leden 05
Vstupné 20 Kč
Online verze stránky: http://www.muzikus.cz/novinky/Future-line-zitra-s-Markem-Dusilem-a-Vaskem-Havelkou~23~leden~2006/

Komentáře

celkový počet: 0

Buďte první...


 
 
 
&;

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.