muzikus.cz na

facebook twitter
přihlášení uživatele
přihlásit trvale na tomto počítači
vyhledávaní

ostatníFuture Line zrekapituluje to nejlepší za letošní rok

5.12.2006 | Autor: Ladislav Řehounek | sekce: novinky

Sunflower Caravan

Sunflower Caravan

Rok se s rokem sešel a tak opět nastává čas nejrůznějších rekapitulací a zúčtování. A nejde jen o anketu Český Slavík. Rekapitulovat bude také projekt pražského Paláce Akropolis a agentury 10:15 Future Line.

Cílem Future Line je oslovit nadějné mladé kapely a dát jim šanci vystoupit před širším publikem v profesionálních technických podmínkách.
O nadcházejícím víkendu se v Akropoli společně se svými hosty představí trojice kapel, která zde letos slavila největší úspěchy:

V pátek 8. prosince dostane prostor kapela Unifiction křížící zdánlivě nezkřižitelné žánry od funky a hip-hopu až po metal.
Instrumentální powerpopová trojka Sunflower Caravan naváže hned o den později a kromě prověřených skladeb zde představí i ochutnávku z nového repertoáru.
Trojici doplní v neděli večer českobudějovičtí Love Gangsters mísící osmdesátkový synth-soud se soudobým electro-popem.

Vstup na všechny zmiňované koncerty bude volný, což je jistě dobrá zpráva i pro spořivé.

The Best of Future Line 06, Praha – Palác Akropolis, 8. – 10. 12. 06
Online verze stránky: http://www.muzikus.cz/novinky/Future-Line-zrekapituluje-to-nejlepsi-za-letosni-rok~05~prosinec~2006/

Komentáře

celkový počet: 0

Buďte první...


 
 
 
&;

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.