muzikus.cz na

facebook twitter
přihlášení uživatele
přihlásit trvale na tomto počítači
vyhledávaní

ostatníFree Mondays: Mindway v Roxy a Lety mimo v Abatonu

12.11.2005 | Autor: Ladislav Řehounek | sekce: novinky
Tradiční Free Mondays si nyní začínají pěkně konkurovat. Pondělní koncerty zdarma se totiž nyní konají jak v klubu Roxy v centru Prahy, tak v prostoru Abaton ležícím nedaleko Palmovky.

Mindway

Mindway

foto: Láďa Řehounek

Mindway a Selfbrush v Roxy

Nu-metaloví Mindway bývají mnohými považováni za tuzemskou odpověď americkým kapelám P.O.D., Korn, Limp Bizkit a jim podobným. V jejich čele stojí zpěvák MX*Mike, člen bývalých The Human Cell, a basák Wojttech, kterého v současnosti vídat třeba se znovuobnoveným Blue Effectem. Stále ještě nepříliš docenění Mindway hrají zajímavou směs crossoveru, hard coru a metalu s etnickými a hip-hopovými prvky. Na svém předchozím pražském vystoupení na festivalu Strahov Open Air, kde vystoupili mj. po boku Sunshine, Tatabojs, Bow Wave a Eddie Stoilow si vysloužili nemalé ovace. Tentokrát však premirově představí svůj nový materiál. Jako host vystoupí skupina Selfbrush, kterou založili písničkář Vašek Havelka a kytarista Maťo Mišík.

Looky (Lety mimo)

Looky (Lety mimo)

foto: Láďa Řehounek

Lety Mimo, Miou-miou a Narvan v Abatonu

Na hlavní scéně klubu Abaton v pondělí zahrají Narvan, kteří v nové sestavě koncertují od roku 2003 a letos natočili materiál pro další desku, a po nich pak stálice české klubové a festivalové scény, kapela Lety mimo. I ta plánuje pro nadcházející jaro vydání svého čtvrtého alba a pravděpodobně zde tudíž představí i několik novinek. Na druhém pódiu tento večer vystoupí pardubická skupina Miou Miou produkují tu anglicky, tu francouzsky a jindy zase česky zpívané popové melodie.


Vstup na Free Mondays jako obvykle zdarma. Jak v Roxy, tak v Abatonu…
Online verze stránky: http://www.muzikus.cz/novinky/Free-Mondays-Mindway-v-Roxy-a-Lety-mimo-v-Abatonu~12~listopad~2005/

Komentáře

celkový počet: 0

Buďte první...


 
 
 
&;

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.