muzikus.cz na

facebook twitter
přihlášení uživatele
přihlásit trvale na tomto počítači
vyhledávaní

ostatníFrank Ocean přišel o hlas a zrušil turné, do Prahy s Coldplay nepřijede

13.8.2012 | Autor: Ladislav Řehounek | sekce: novinky

Frank Ocean

Marina & the Diamonds a Frank Ocean – to je dvojice, která měla absolvovat nadcházející evropské turné Coldplay coby jejich předskokané. Druhý zmíněný se však svého privilegia náhle vzdal. Chybět tak bude i na koncertu v pražském Edenu, který se chystá na 16. září.

„Připadám si jako debil,“ to jsou jediná slova, jimiž Frank situaci okomentoval. S největší pravděpodobností však má náhlé zrušení koncertů souvislost s jeho problémy s hlasem, které jej potkaly o uplynulém víkendu během vystoupení na norském Oya Festivalu.

Americký zpěvák a rapper debutoval coby sólista teprve před měsícem, kdy mu vyšlo album Channel Orange. Krom toho je však také členem známého hip-hopového kolektivu OFWGKTA.
Online verze stránky: http://www.muzikus.cz/novinky/Frank-Ocean-prisel-o-hlas-a-zrusil-turne-pred-Coldplay-se-nepredstavi~13~srpen~2012/

Komentáře

celkový počet: 0

Buďte první...


 
 
 
&;

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.