muzikus.cz na

facebook twitter
Muzikus.cz homepage

ostatníFrank Ocean pracuje na novém albu

24.2.2013 | Autor: Ladislav Řehounek | sekce: novinky

Frank Ocean

Před pár dny Frank Ocean získal cenu Brit Awards pro nejlepšího mezinárodního zpěváka roku a také dvě Grammy: za album roku v žánrové kategorii Urban Contemporary za Thinkin Bout You a nejlepší rapová spolupráce za duet No Church in the Wild s Jay-Z a Kanye Westem. Že nehodlá zaspat na vavřínech, dokazují i jeho další plány.

Jak se americký R'n'B zpěvák a rapper nechal slyšet na BBC Radio 1, má dokončeno zhruba deset jedenáct písní pro své nové album, navíc by prý byl rád, kdyby pozvání přijal a zahostoval si na něm mladý King Krule. Podle britského bulváru se navíc nechal slyšet Dave Gahan z Depeche Mode, že s Frankem jednu píseň pro nové album natáčel jeho kolega Martin Gore. Zdá se tedy, že by čekání na následovníka loňského zlomového alba channel ORANGE nemuselo být příliš dlouhé.

V loňském roce měl Frank s channel ORANGE vystoupit i u nás, a to jako předskokan Coldplay. Díky problémům s hlasem se ale účasti na turné nakonec musel vzdát. Třeba se to při další příležitosti povede.
Online verze stránky: http://www.muzikus.cz/novinky/Frank-Ocean-pracuje-na-novem-albu~24~unor~2013/

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.