muzikus.cz na

facebook twitter
přihlášení uživatele
přihlásit trvale na tomto počítači
vyhledávaní

ostatníFrancouzští post-rockeři Kwoon na čtvrtečních EuroConnections

3.12.2012 | Autoři: redakce, Ladislav Řehounek | sekce: novinky

Kwoon

foto: Stéphane Berla, facebook.com/kwoonmusic

Highlightem letošního prosince bude pro tuzemské post-rockové fanoušky nejspíš koncert Japonců Mono, který se chystá na příští pátek na Dobešku. Zajímavým se ale zdá být i vystoupení francouzského projektu Kwoon, jež proběhne tento čtvrtek v Paláci Akropolis v rámci série EuroConnections.

Kwoon jsou slovy pořadatelů koncertu „mistry intimních momentů, ve kterých meditativní čelo flirtuje se ztišenými vokály a delikátními kytarovými plochami a na obzoru se náhle zjeví magický moment epického vyvrcholení, který zaručeně dostane posluchače do kolen.“

Projekt vzešel z iniciativy Sandyho Lavallarta, jenž se původně živil hlavně skládáním hudby pro reklamu. V roce 2006 kapela debutovala vlastním nákladem debutovaným albem Tales and Dreams, druhou dosavadní deskou byla o tři roky později When the flowers were singing, na níž se skupina dostává až k hranici soudobé vážné hudby. Před pár týdny Kwoon představili nové EP The Guillotine show, třetí dlouhohrající nahrávku chystají na příští rok.

Večer otevře domácí dvojice Kieslowski.

Vstupenky jsou k dostání v předprodeji za 260 Kč (+ popl.), na místě potom za 320 Kč.

Kwoon, Praha - Palác Akropolis, 6. 12. 12
Online verze stránky: http://www.muzikus.cz/novinky/Francouzsti-postrockeri-Kwoon-na-ctvrtecnich-EuroConnections~03~prosinec~2012/

Komentáře

celkový počet: 0

Buďte první...


 
 
 
&;

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.