muzikus.cz na

facebook twitter
přihlášení uživatele
přihlásit trvale na tomto počítači
vyhledávaní

ostatníFormace Stereo MCs se letos vrátí na Pohodu

27.2.2006 | Autor: Ladislav Řehounek | sekce: novinky

Stereo MCs

Stereo MCs

foto: Láďa Řehounek

Letošní ročník festivalu Pohoda, který se uskuteční v polovině července na trenčínském letišti, bude zároveň tak trošku vzpomínkový. Aby ne, když se bude konat už podesáté. Právě proto se sem vrátí někteří z vystupujících, kteří sklidili velké ovace. A mezi nimi i skupina Stereo MCs.

Stereo MCs, které jsme loni mohli vidět v pražské Malé sportovní hale a na festivalu Love Planet, na Pohodě koncertovali již v roce 2002 a jejich vystoupení, tehdy ještě v areálu Pod Skalicemi, kde se festival původně konal, se podle pořadatelů řadí mezi jedno z nejpamátnějších, které kdy na Pohodě proběhlo.

Kromě Stereo MCs jsou již nyní potvrzena také vystoupení berlínské electroclashové formace Chicks On Speed, zpěvačky Eriky Stucky s projektem Mrs. Bubble & Bones, v rytmu reggae se ponese vystoupení Apache Indian and The Reggae Revolution, dále zahrají newyorští Gogol Bordello, The New York Ska-Jazz Ensemble, či finská trojice Värttinä, která se na Pohodu vrátí po dvou letech.

Ze slovenských objevů posledních měsíců se představí krom řady jiných skupina Lavagance, či zpěvák Karol Mikloš. Folklór zastoupí Hradišťan, chybět nebude Hana Hegerová, skupina Psí vojáci, ale ani raper Gipsy. Není snad třeba dodávat, že multižánrovost je zajištěna.

Pohoda se uskuteční 14. a 15. července v prostoru vojenského letiště ve slovenském Trenčíně. Vstupenky zakoupíte v sítích Ticketportal.sk i Ticketportal.cz.

Pohoda, Trenčín (SK) – letiště, 14. a 15. červenec 06
Online verze stránky: http://www.muzikus.cz/novinky/Formace-Stereo-MCs-se-letos-vrati-na-Pohodu~27~unor~2006/

Komentáře

celkový počet: 0

Buďte první...


 
 
 
&;

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.