muzikus.cz na

facebook twitter
přihlášení uživatele
přihlásit trvale na tomto počítači
vyhledávaní

ostatníFlying Lotus do Prahy nepříjede; se vstupenkou můžete vyrazit na DJe Shadowa nebo Beach House

7.11.2012 | Autor: Ladislav Řehounek | sekce: novinky

Flying Lotus

Včera zahájený Radio Wave Stimul festival se musí obejít bez jedné ze tří ohlášených hvězd. Své vystoupení, které mělo proběhnout 14. listopadu v pražské MeetFactory, totiž zrušil americký producent Flying Lotus.

„Flying Lotus bohužel musel zrušit část svého turné ze zdravotních důvodů. Celou dobu jsme vyjednávali, aby to nepostihlo zrovna Prahu, bohužel se to nepodařilo, zdraví umělce je přednější,“ říká za pořadatele Stimulu Jan Vávra.

Ti, kteří mají zakoupené vstupenky na koncert Flying Lotuse, nyní mají tři varianty. Buďto je mohou do konce roku vrátit v místě zakoupení, nebo s nimi mohou vyrazit na jeden ze dvou jiných koncertů. První možností je dnešní vystoupení DJe Shadowa v Divadle Archa, které tak bude druhým a zároveň posledním koncertem Stimulu, druhou pondělní koncert Beach House v  MeetFactory.

Celé vyjádření pořadatelů si můžete přečíst zde.
Online verze stránky: http://www.muzikus.cz/novinky/Flying-Lotus-do-Prahy-neprijede-se-vstupenkou-muzete-vyrazit-na-DJe-Shadowa-nebo-Beach-House~07~listopad~2012/

Komentáře

celkový počet: 0

Buďte první...


 
 
 
&;

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.