muzikus.cz na

facebook twitter
přihlášení uživatele
přihlásit trvale na tomto počítači
vyhledávaní

ostatníFestival Babel Songs nabídne konfrontaci slam poetry a písničkářské tradice

1.12.2011 | Autor: redakce | sekce: novinky

ČokoVoko

ČokoVoko

Konfrontace hip-hoperů, songwriterů a performerů slam poetry, naproti tomu klasici české písničkářské scény a navrch hudební filmy, videoklipy i čtení - takové bude pokračování prvního ročníku festivalu Babel Songs, který bude probíhat zíta a pozítří v pražském Divadle Archa.

Po oba dva dny festival nabídne komponovaný koncertní večer. Ten zítřejší se ponese v duchu slam poetry a hip-hopu a vystřídají se během něj Bene, ČokoVoko, Děvčátka, Bohdan Bláhovec, Martin E. Kyšperský a řada dalších. Oproti tomu sobota dá zavzpomínat na legendární písničkářské sdružení Šafrán, které se po letech sejde u příležitosti vydání kompletních nahrávek ze 70. let. Nebudou chybět Vlasta Třešňák, Jaroslav Hutka, Vladimír Merta, Dáša Voňková, Petr Lutka a Zuzana Homolová.

Pátečnímu koncertnímu programu bude předcházet pásmo videoklupů ženských interpretek v dramaturgii publicistů Pavla Klusáka, Aleše Stuchlého a Karla Veselého a projekce dokumentu Backyard o islandské hudební scéně, v sobotu pak bude uveden koncertní film kapely Sigur Rós  Inni a autorské čtení Jana Buriana z připravované knihy Nežádoucí návraty E. F. Buriana.

Lístky na jednotlivé večery stojí v předprodeji 290 Kč nebo na místě 390 Kč.

Babel Songs, Praha - Divadlo Archa, 2. - 3. 12. 11
Online verze stránky: http://www.muzikus.cz/novinky/Festival-Babel-Songs-nabidne-konfrontaci-slam-poetry-a-pisnickarske-tradice~01~prosinec~2011/

Komentáře

celkový počet: 0

Buďte první...


 
 
 
&;

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.