muzikus.cz na

facebook twitter
přihlášení uživatele
přihlásit trvale na tomto počítači
vyhledávaní

ostatníFenomenální LuŠtěLa „oslaví patnáctiny“ v pražském Matrixu

19.1.2010 | Autor: Ladislav Řehounek | sekce: novinky

LuŠtěLa

LuŠtěLa

foto: lustela.webnode.cz

Další důkaz toho, že doporučení je nejlepší reklamou, zvlášť zvrtne-li se v řetězovou reakci: zatímco sedmnáctiletá Sandra z Ostravice usilovně rozesílá médiím tiskové zprávy, že by se chtěla proslavit v Americe, trojici mladičkých slečen z Ledče nad Sázavou LuŠtěLa potkalo něco, co snad ani ony samy nečekaly.

Za vše může videoklip k písni Patnáctiny, který se po svém umístění na YouTube začal, byť v nemalé míře se škodolibými posměšky na adresu jeho kvality i kvality textu a hudby, po sociálních sítích šířit rychlostí blesku. Za dva týdny jej shlédlo přes 120 tisíc lidí a dá se říct, že kdo neviděl a neslyšel Patnáctiny, jakoby nebyl. Vážně!

Kdo tedy LuŠtěLa je? „Skupina LuŠtěLa vznikla už před 3 roky. Tři holky z V. třídy Lucka, Štěpa a Larry se tehdy pokoušely zpívat. Našim vzorem byly PussyCat dolls. O dva roky později jsme začaly vystupovat na různých školních a charitativních akcích. V říjnu 2009 naši skupinu opustila Lucka a přišla Vana. LuŠtěLa však zůstala i nadále LuŠtěLou. Stále totiž platí, že: Jsme trojice dívek živých, jsme LuŠtěLa bláznivá dost,“ shrnuje trojice na svých stránkách.

A to nejlepší na konec: tuto sobotu vystoupí LuŠtěLa na živo v pražském klubu (ehm) Matrix za lidové vstupné 60 Kč. No neber to. Tohle by totiž nevymyslel ani náš oblíbenec Sergej Kuzněcov.


>> LuŠtěLa - Patnáctiny (youtube.com)
Online verze stránky: http://www.muzikus.cz/novinky/Fenomenalni-LuSteLa-oslavi-patnactiny-v-prazskem-Matrixu~19~leden~2010/

Komentáře

celkový počet: 4

lucas.swoboda  no a kdo tam nebude jako by nebyl!!
  hh
Zuzka  Zatím nic nedokázaly.
Miki  MP3ky

     
 
 
&;

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.