muzikus.cz na

facebook twitter
přihlášení uživatele
přihlásit trvale na tomto počítači
vyhledávaní

ostatníEvropa 2 odvysílá přímý přenos koncertu k narozeninám Nelsona Mandely

26.6.2008 | Autor: redakce | sekce: novinky

Nelson Mandela

Nelson Mandela

foto: 46664.com

V londýnském Hyde Parku zítra proběhne kolosální koncert na oslavu 90. narozenin mírového aktivisty a bývalého prezidenta Jihoafrické republiky Nelsona Mandely. V přímém přenosu jej od 19:30 bude vysílat rádio Evropa 2.

Na koncertě vystoupí mimo jiné Queen s Paulem Rodgersem, Annie Lennox, Simple Minds, Dame Shirley Bassey, Razorlight, Keane, Amy Winehouse, Sugababes, Leona Lewis a řada dalších.

Zajímavostí je, že na koncert, který se prezentuje podtituelm The 46664 Concert, šlo doproveje 46664 lísků. To symbolizuje Mandelovo vězení, kde s číslem 466 strávil 27 let od roku 1964.

Výtěžek z akce, tak jako v případě obdobných předchozích akcí podporovaných Nelsonem Mandelou, bude použitý pro charitativní účely, zejména v boji proti rasismu a proti AIDS.
Online verze stránky: http://www.muzikus.cz/novinky/Evropa-2-odvysila-primy-prenos-koncertu-k-narozeninam-Nelsona-Mandely~26~cerven~2008/

Komentáře

celkový počet: 0

Buďte první...


 
 
 
&;

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.